تفتان دوباره بر فراز آسمان

Fooker 50 taftan airشرکت هواپیمایی تفتان فعالیت پروازی خود را مجددا آغاز کرد.

Balazadeh-2به گفته مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی تفتان، آقای احسان بالازاده، شرکت هواپیمایی تفتان پس از ۱۲ سال، مجوز فعالیت مجدد خود را از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت نمود. ایشان ابراز داشتند جهت دریافت مجوز، تلاش فراوانی بویژه از سوی سرمایه گذار شرکت جناب آقای ابوالفضل حقیقی و سایر مسئولین با رعایت تمامی استانداردهای شرکت هواپیمایی صورت پذیرفت.

بالازاده با اشاره به گستردگی و جمعیت سرزمین ایران، ضمن تاکید بر لزوم توسعه ارائه خدمات هواپیمایی به ملت غیور ایران چه در داخل و چه در خارج از کشور افزود: شرکت هواپیمایی تفتان با توسل بر خداوند متعال و با الهام از بیانات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۹۳ “اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی” اقدام به راه اندازی و تاسیس این خط پروازی استاندارد نموده است و امید دارد با بهره گیری از خلبانان و کادر پروازی متعهد و مجرب خود و بهره گیری از امکانات فنی و هواپیماهای مجهز بار دیگر مسافران گرامی را به خاطره پروازی شایسته، امن، دلنشین و تکرار نشدنی دعوت کند.

این شرکت در ابتدا پروازهای خود را با هواپیمای فوکر آغاز نموده و در راستای جابجایی حجم مسافران بیشتر در حال تلاش برای توسعه ناوگان پروازی بوده و آماده خدمت رسانی و ارائه سرویس های پروازی برتر و مطمئن به مسافران می باشد.

منبع : روابط عمومی شرکت هواپیمایی تفتان