معرفی وسایل پرنده

آشنایی با بالگرد شاهد ۲۷۸

آشنایی با بالگرد شاهد ۲۷۸

عجیب ترین هواپیمای دنیا

این هواپیما در واقع ساخت چهار کشور اروپایی آلمان، بریتانیا، فرانسه و اسپانیا است. بال‌ها و چرخ دنده هواپیمای نهنگ بلوگا در بریتانیا، دم هواپیما و درهای آن در اسپانیا، بدنه آن در آلمان و دماغه و اجزای داخلی آن در فرانسه ساخته می‌شود.

آشنایی با محصولات صنایع هوایی الای اسپانیا-ELA07S

صنایع هوایی ELA، بزرگترین تولید کننده وسایل پروازی فوق سبک در کشور اسپانیا است. از سال ۱۹۹۶، عمده فعالیت این صنعت بر روی طراحی، توسعه و ساخت هواپیمای کلاس فوق سبک با نام GYROPLANES، متمرکز گردیده است. جایرو پلن، یک هواپیمای فوق سبک بال گردان است که در سال ۱۹۲۳ توسط یک مهندس اسپانیایی به نام خوان د لا سی یروا اختراع گردید. در ادامه مطلب به معرفی این محصول پرداخته شده است.

رونمایی از جدیدترین خودروی پرنده

Aeromobile 3-1

هنگامی که به خودروهای پرنده فکر می کنیم آخرین وسیله ای که اغلب به ذهنمان خطور می کند خودرو پرنده ترافوجیاست که با چند سال تاخیر در ورود به بازار روبرو بوده است. اما اکنون خودرو پرنده آئرو موبایل ۲٫۵ با طراحی جذابتری توسط کشور اسلوواکی ساخته و معرفی گردیده است. این وسیله پرنده به تازگی  اولین پرواز آزمایشی خود را به انجام رسانده است.

آشنایی با هواپیمای ایرباس آ ۳۵۰

جدیدترین هواپیمای مسافربری جهان با نام ایرباس آ ۳۵۰ آماده پرواز تجاری می​شود.

معرفی هواپیمای فوق سبک Evektor SportStar RTC

 Evektor SportStar RTC یک هواپیمای دو سرنشینه فوق سبک ساخت شرکت Evektor-Aerotecknik جمهوری چک است…

معرفی بالگرد حمل و نقل تجاری مدرن Mil Mil-171A2

تصویر فوق متعلق به بالگرد حمل و نقل تجاری شخصی کلاس متوسط Mil-171A2 است که بوسیله  کارخانه بالگرد سازی میل مسکو که بخشی از صنایع بالگرد سازی کشور روسیه است، ساخته شده و در حال توسعه است. 

آشنایی با هواپیمای آنتونف ۱۴۸

هواپیمای آنتونف ۱۴۸ یک جت منطقه ای است که توسط صنایع هوایی آنتونف کشور اکراین طراحی و ساخته شده است .