گردشگری

جاذبه گردشگری هفت آبشار

تصاویری از جاذبه گردشگری هفت آبشار

تصاویری زیبا از ارتفاعات ولنجک (بام تهران)

تصاویری زیبا از ارتفاعات ولنجک (بام تهران)

تصاویری زیبا از کویر مرنجاب – آران و بیدگل

DSC04546-1-1

کویر مرنجاب یکی از زیباترین و در دسترس ترین کویرها در ایران می باشد که می توان به آن سفر کرد و از نقاط بسیار دیدنی آن بازدید کرد و لذت برد. کویر مرنجاب در شمال شهرستان آران و بیدگل از توابع شهر کاشان قرار دارد.

تصاویری زیبا از بازار ماهی فروشان بابلسر

 

تصاویری زیبا از بازار ماهی فروشان بابلسر

تصاویری از آبشار زیبای شیطان کوه و استخر لاهیجان

شیطان کوه، کوهی است در استان گیلان، شرق شهر لاهیجان. در گذشته به این منطقه شاه نشین کوه می گفتند و برکه ای که ۲۰۰ متر عرض و ۷۰ متر طول داشت در جلوی آن بود که برای انبار کردن آب در امر آبیاری از آن استفاده می شد…

تصاویری زیبا از موزه میراث روستایی گیلان

موزه میراث روستایی گیلان که در نزدیکی شهر رشت قرار دارد مکانی فوق العاده زیباست که علاوه بر نمایش صنایع دستی روستایی بازدید کنندگان شاهد مناظر و خانه های روستایی اهدایی و بازسازی شده زیبا هستند …

پرواز تفریحی در فرودگاه رامسر

به همت یکی از سرمایه گذاران محلی و تعدادی از خلبانان هواپیمایی کشوری از جمله استاد خلبان کاپیتان مالمیر و خلبانان و کارکنان فنی شرکت پرآور پارس برنامه پروازهای تفریحی با انواع وسیله پروازی فوق سبک در ایام نوروز در فرودگاه رامسر برای مسافران نوروزی برقرار و به اذعان برو بچه های برگزار کننده این پروازها از استقبال خوبی نیز برخوردار بود. ضمن عرض خدا قوت به تمامی دست اندرکاران ترتیب دهنده این اقدام شایسته، در ادامه مطلب تصاویری از اقدامات پروازی و فنی این برنامه را مشاهده می فرمایید. 

تصاویری زیبا از سواحل بابلسر در نوروز ۹۲

نوروز امسال سواحل زیبای بابلسر حال و هوایی دیگر داشت که در ادامه مطلب تصاویری زیبا از این لحظات دل انگیز به رسم عیدی تقدیم به علاقمندان گردشگری و سایر سروران گرامی می گردد امید است مورد پسند واقع شود.

تصاویری زیبا از شهرهای شمالی کشور

تصاویری زیبا از شهرهای شمالی کشور

تصاویری زیبا از سواحل بابلسر

تصاویری زیبا از سواحل بابلسر

تصاویری زیبا از شب برفی در تبریز

تصاویری زیبا از شب برفی در تبریز

یک روز آفتابی زمستانی در سواحل بابلسر

تعطیلات آخر هفته گذشته بمنظور رهایی از آب و هوایی آلوده تهران و تمدد روحیه سفری یک روزه به یکی از شهرهای زیبای شمالی (بابلسر) نمودم. پس از عبور از جاده فیروز آباد که در اواسط آن با آب و هوای برفی زمستانی روبرو گردیدم، در ساعت ۶ بعدازظهر به بابلسر رسیدم هوا بسیار سرد بود در عوض روز بعد (جمعه) در کمال تعجب با هوایی بسیار مطبوع و دلپذیر در کنار سواحل زیبای بابلسر روبرو شدم. جای شما واقعا خالی! قدم زدن در کنار دریا در زیر آفتاب تابان، آسمان آبی و هوایی سرشار از اکسیژن، بسیار لذت بخش بود. در ادامه تصاویری از مناظر ساحلی را مشاهده می کنید.